Follow my blog with Bloglovin


Zaczynam  powoli zamieniać się w kłębek nerwów... Paszport nie wyrobiony, pogadanka, egzaminy, egzaminy i dla odmiany egzaminy praktyczne... Spokojnie. Wiem, że sobie poradzę. Muszę zabrać się w końcu za milion kserówek, tony notatek i 5-kilogramowe książki - inaczej znowu wpadnę w panikę 2 dni przed kolokwium.

Staram się uśmiechać i myśleć pozytywnie, ale gdy w grę wchodzi stres dostaję kompletnego paralizu (chyba, że wypiję litr coli - wtedy sytuacja jest odwrotna ^^). Poszukam jakiś sposobów radzenia sobie z tym wszystkim i dam radę :) Może jakieś rady?

Wiem, że dam radę :)

5 komentarzy:

 1. Będzie ok :, a ja zamiast pisać dyplomówke to siedzie na blogach.. tak tak ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupimy colę, lody i będziemy się uczyć rysując głupie rysunki :)
  Damy radę :*

  OdpowiedzUsuń
 3. ja na odstresowanie polecam robienie codziennych list "to do", które jakoś porządkują wszystkie rzeczy do załatwienia i ćwiczenia fizyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja stresuję się dosłownie za każdym razem i nic nie mogę na to poradzić, taka już jestem ;P Ale każdy ma jakiś sposób. Podobno cola i czekolada pomagają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ogolnie nie lapie o co chodzi z tym blogovin........ ja nie mam czesto wielkiego stresu, a jak juz mam to zaczynam plakac... tak poprostu ;3
  Framlii.blogspot.com
  Dopiero zaczynam wiec jak skomentujesz bede ci ogromnie wdzieczna :D
  Pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń