Rozdanie mikołajkowe !


Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami 6 grudnia postanowiłam zorganizować małe rozdanie. Nagrodą będzie lakier firmy Deborah Lippmann w kolorze Cleopatra in New York. Lakier jest nowiutki, zapakowany w małe zgrabne plastikowe pudełeczko, na którym znajduje się pełen opis właściwości produktu :) Jest to piękny złoty brokat pływający w czerni.Błyskotki idealne na święta.

W rozdaniu może wziąć udział każdy, jednak użytkownicy posiadający blogi wyłącznie rozdaniowe będą dyskwalifikowani na wstępie. Co do wspomnienia o rozdaniu na blogu - byłoby miło gdyby informacja ukazała się przy okazji jakiegoś posta, jednak nie jest to wymóg. Baner też jest mile widziany. Będzie to oczywiście dodatkowo punktowane :) Jeśli jednak nie macie ochoty umieszczać takowej informacji, nie ma problemu. I tak weźmiecie udział w losowaniu :)

Nie musicie odpowiadać na pytanie, ale tak jak i wcześniej, byłoby mi bardzo miło gdybym mogła uzyskać kilka sugestii :) Mogą się tyczyć wszystkiego. Postów, wyglądu bloga, jakości zdjęć. Nie będzie to miało wpływu na losowanie :D

Wyniki ogłoszę 6 grudnia. Mikołaj przyniesie wesołą informację, a prezent wyśle najszybciej jak będzie potrafił.

Powodzenia!

7 komentarzy:

  1. powodzenia wszystkim biorącym życzę :) ja odpuszczam, mam ten lakier w wersji granat ze srebrnym brokatem i naprawdę warto :) wyglądają nieziemsko, łatwo się z nimi pracuje i dobrze się trzymają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa efektu, jaki daje ten lakier:)

    OdpowiedzUsuń